Studio produkcyjno-nagraniowe

przez Jacek Kopiec

Synaptic Records to produkcyjno-nagraniowa przestrzeń muzyczna założona i prowadzona przez akordeonistę i kompozytora Jacka Kopca. Studio powstało w lipcu 2013 roku w Krakowie. Nie jest to zwykłe studio nagraniowe – gromadzi bowiem wokół siebie kreatywnych krakowskich muzyków, którzy z wielką przyjemnością spotykają się tam, wspólnie tworząc i utrwalając swoją muzykę, korzystając z bogatych technologicznych możliwości studia.

Synaptic Records współpracowało z wieloma znakomitymi muzykami i zespołami, pomagając im w realizacji różnorodnych stylistycznie produkcji. Studio odwiedzili m. in. Piotr „Pianohooligan” Orzechowski, Sławomir Berny, Agatha (Agata Rozumek), RasLuta, Tomasz Czaderski, Wiesław Ochwat, Duo Ardente (Maciej Zimka i Aleksandra Lelek), Magda Brudzińska, Piotr Południak, Hańba, Balkan’s’Cream, Między Udami, Mike Mandel, Miłosz Mączyński czy Agata Nowak. Synaptic Records realizowało także materiały emitowane w Telewizji Polskiej, Polskim Radiu, Radiu Alfa, Radiu Kraków i innych mediach.

Autorskie albumy muzyczne stworzone od podstaw w Synaptic Records

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj