MBK Trio

przez Jacek Kopiec
Magda Brudzińska
wokal, altówka
Jacek Kopiec
akordeon
Piotr Południak
kontrabas

Magda Brudzińska Klezmer Trio (ex Quartet Klezmer Trio) wykonuje tradycyjną instrumentalną i wokalną muzykę żydowską i bałkańską, inspirowaną tradycją Żydów aszkenazyjskich. Zespół bazuje na dawnych melodiach, łącząc to ze współczesnym i jazzowym brzmieniem, osiągając niepowtarzalny efekt. Każdy koncert zabiera słuchacza w niezapomnianą i niezwykłą podróż po świecie klezmerskich brzmień i historii.

Jacek Kopiec występował z MBKtrio począwszy od czerwca 2014 roku, a swoją współpracę z zespołem zakończył w październiku 2016 roku. Zespół ciągle funkcjonuje, występując w zmienionym składzie.

– Materiały prasowe –

“Co za wspaniały wieczór! Wszyscy, którzy przyszli na koncert zostali bogato wynagrodzeni. Mogli usłyszeć niezwykle imponujący koncert zespołu Magda Brudzińska Klezmer Trio. Pełen lekkości, energii, dramatyzmu, jak również bardzo delikatnych brzmień. Trzech wspaniałych polskich artystów oczarowało publiczność w urokliwym i wypełnionym po brzegi kościele!”

Julia Lange

“Cała trójka artystów była fantastyczna, a ich muzykalność po prostu wspaniała.”

Gabi Regeler

Trio było szczególnego rodzaju objawieniem.”

Christine Pöttker

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj